extra.cz trapas

Veřejné tažení magazínu extra.cz  po příchodu prskajícího Pavla Novotného má trhliny. Tento magazín se snaží pod jeho dohledem o to, stát se nejlepším bulvárním magazínem na české scéně. Bohužel práce jak tohoto magazínu, tak jeho redaktorů je na pováženou. Jak jinak totiž nazvat to, že v jeden den, v průběhu necelých 3 hodin změnil článek jak aktéry události, tak kompletní fakta a to celke tři krát. Navíc se celý článek  chlubil přívlastkem VÍME PRVNÍ.

Stalo se tak v úterý 9.4.2013. Víkend předtím totiž Josef Rychtář ve vysíláni komerční televize sdělil národu podstatnou věc, která měla za následek kompletní propad ekonomiky v České republice, následkem čeho vznikla další největší kríze národů. Jednalo se o veřejné sdělení o podání trestního oznámení na Zdeňka Macuru, který „zákeřně napadl“ milence, ochránce a šukače Ivety Bartošové na vystoupení v Zaječí. Navíc mimo napadení, měl v úmyslu podat i oznámení na ochranu osobnosti….no považte..jaké? a koho?

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Nic to ale nemění na faktu, že v tento den ráno vyprsknul deník extra.cz článek s titulkem “ Víme první. Bartošová podává další trestní oznámení na Rychtáře“. Popravdě samozřejmě tomu tak nebylo. Iveta Bartošová vůbec nevytýhla paty z domu, navíc kňučící v horečkách hledala útěchu zcela jinde, než na policejní stanici. Podstatní je fakt, že oznámení se konalo, ale uplně na jiného člověka a podával jej zcela jiný mimoň.

Cca několik minut poté, redaktor onoho článku změnil název na “ Víme první. Bartošová právě podává trestní oznámení na šíleného ctitele Zdeňka Macuru“. Ani napodruhé jim to nevyšlo a jak napsal jeden diskutující na stránkách facebooku

Extra.cz ví totiž totální hovno a ne, že jsou první :-DDDDDDDDDDD

s tím lze pouze a jenom souhlasit. Napotřetí se redaktor tohoto rádoby bulvárního deníku opravil a konečně článek měl alespoň v titulku pravdivou informaci. Poslední verze zněla “ Víme první: Rychtář právě podává trestní oznámení na šíleného ctitele Bartošové Zdeňka Macuru!“

Co k tomu dodat? Za necelé tři hodiny, přesně tři verze. Novotnému chceme  asi popřát jen to, aby mu tuk občas uvolnil průchodnost žil a taky trošku zabezpečil přísum krve do mozku, redaktorovi uvedeného tříčlánku, jeho prvenství ať si strčí s kilem vazelíny třeba do….

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno