automyčka

Automyčka BKF CarWash je sázkou na jistotu, jestliže uvažujete o rozšíření služeb ve Vašem podnikání. Často jsou používány jako doplňkové služby pneuservisů, stanic technické kontroly i benzínových služeb. Díky automyčkám BKF CarWash se budou klienti k Vám jen hrnout.

Výhody automyčky BKF CarWash

Automyčky značky BKF CarWash disponují pěti základními a jedním bonusovým mycím programem. Všechny dohromady se postarají o důkladnou očistu motorových vozidel. Použito k tomu bude militarizované vody i šetrných chemikálií. Automyčky se postarají o předmytí, základní mytí, oplach, navoskování i závěrečný oplach. Úkolem volitelného mycího programu je obstarání postřiku ráfků. Právě tato aplikace může z brzdových čelistí k odstranění nánosy a usazeniny. Vše probíhá pod nízkým tlakem a použitím změkčené vody. Kdo se rozhodnete pro koupi či pronájem těchto automyček, může se těšit na plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu společnosti BKF CarWash.

Proč používat právě automyčky BKF CarWash?

Automyčky BKF CarWash přináší výhody, jak svým majitelům, tak jejich uživatelům. BKF věrnostní program je ideálním řešením především pro majitele služebních vozů. Díky BKF programu lze snadno a rychle dobít BKF karty přes webový prohlížeč bkfcarwash.cz. Službu poskytuje společnost BKF CarWash jako jediná na trhu. Bezhotovostní platba patří dnes k trendům. BKF CarWash si je velmi dobře vědoma toho, že bezhotovostní platba je dnes naprostou samozřejmostí. Navíc je mnohem pohodlnější také pro samotné klienty. Nemusí již více lovit po kapsách drobné, aby zaplatili za použité služby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno