zakrývací plachty

 

Jsou věci, o jejichž významu nemůže být pochyb. Možná byste to do ní neřekli, ale může vám ušetřit spoustu peněz. O čem, že bude řeč? O praktické zakrývací plachtě, která ochrání stavební materiál, zahradní techniku, stroje, stohy slámy a další věci před nepříznivým počasím a vnějšími vlivy. Pokud vám na zahradě cokoliv leží ladem, přikryjte to kvalitní zakrývací plachtou z tkaného polyetylenu a máte vystaráno.

Proč si pořídit zakrývací plachtu?

Zakrývací plachta je tuze praktická věc. Nestěžuje si, když na ni prší, odolá UV záření a nerozhodí ji ani kyseliny a alkálie. Váš majetek ochrání po celý rok, protože si své vlastnosti udrží v teplotách od -40°C do 60°C.

Cenově dostupné zakrývací plachty o tloušťce 0,2 – 0,4 mm jsme našli na www.peplachty.cz. Majitel e-shopu a kamenné prodejny Petr Štěpáník se v oboru pohybuje přes 20 let a jeho prioritou je výroba cenově dostupných zakrývacích plachet v nadstandardní kvalitě.

Zákazníci si mohou vybrat plachtu se standardizovanými rozměry s gramáží 150g/m a 200g/m. K mání jsou také kruhové plachty a zakrývací plachty na míru. V nabídce nechybí ani praktické doplňky v podobě silonové šňůry, háčků a pružné gumy.

Chraňte svého plechového miláčka

V internetovém obchodě Peplachty.cz najdete také autoplachty – neocenitelné ochránce automobilů, které nejsou celoročně garážovány. Nechcete-li riskovat, že se na karoserii podepíše počasí a lak začne „kvést“ korozí, pořiďte si speciální autoplachtu. Ta zároveň zabrání mechanickému poškození laku (např. kamínky) a uhnívání gumových částí. Natažení autoplachty je snadné a výsledek předčí vaše očekávání.

Pokud vás v souvislosti se zakrývacími plachtami napadají jakékoliv dotazy, nebojte se zeptat Petra Štěpáníka. Rád vám poradí s výběrem a doporučí vhodnou plachtu s ohledem na účely využití. A pozor, prodává také stínící sítě na ploty, vagonové plachty a bezpečnostní reflexní vesty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno