Iveta Bartošová

Iveta Bartošová, která nás snad už ničím nedokáže překvapit, pořád dokazuje, že není všem dnům konec. Po posledním fiasku v televizi Pětka o kterém jsme psali v našem In-magazínu, kde přišla údajně s rýmou přímo na živé vysílání do studia totálně mimo a nepřipravená, stále má co ukázat.
Teď nám ukázala, jak se nemá chovat člověk, který několik měsíců plnil stránky bulvárních i normálních deníku a který by své selhání měl jednoznačně vysvětlit a postavit se minulosti čelem.

Iveta Bartošová měla být hostem pořadu Music story na rádiu Kiss Proton a jako jinak opět živě. Nejkontroverznější hvězda českého bulváru se zachovala jako umíněná panenka a i když nemá důvod stavět hvězdné manýry, před pokorou a úctou k hostiteli, přesto z vysíláni utekla.
Moderátor Vláďa Jaroš položil zřejmě nepředpokládanou otázku Ivetě přímo na tělo, ve které se chtěl pouze informovat na její názor ke článkům, které vyšli právě v souvislosti s jejím selháním v pořadu televize Pětka. Iveta na to odpověděla pouze no comment a už jsme ze záznamu slyšeli jen klepnutí podpatků a odchod  uražené hvězdy ze studia.
Vláďovi se nedá upřít taktičnost a smysl pro humor, kdy okamžitě poté zazněla píseň Ivety s názvem Nic nového pod sluncem, která tak trochu s děním posledních dnů padla jako prkýnko na zadek. Navíc poté zazněla písnička Skandál, která jenom doplnila kompletní shrnutí vysílání Ivety na živo v rádiu Kiss Proton.
I když se během celého vysílání Vláďa snažil diváky ujistit, že Iveta ještě přijde a snaží se udělat maximum, dokonce dostali i příslib, opak se stal skutečností. Přišel pouze její PR manager Patrik Petr, ten, který nesmyslně a bezdůvodně bránil na stránkách sociální sítě Ivetino selhání v neděli, kde jednoznačně lhal a od kterého se televize Pětka přes její tiskovou mluvčí Kateřinu Kotalovou distancovala. Televize mu nedala ke komentování situace jakékoliv svolení. Její vyjádření zveřejnil deník super.cz, který uvedl, že televize dle vyjádření tiskové mluvčí, vyvodí z nevhodného chování PR managera Patrika Petra důsledky.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]


Její tiskový mluvčí i tentokrát nezklamal a nazval jakékoliv dotazy vtíravými až blbými. Promine li, nám pán PR manager, který svou svěřenkyni stále více tahá ke dnu, už se nebudeme ptát na nic. Nikdo. Právě Iveta je jediná, která jasně musí vysvětlit příčinu tohoto selhání, co se stalo a uvést věci na pravou míru. V dnešním deníku Blesk vyšlo překvapivé přiznání Ivety, že točila pod vlivem prášků a televize ji za to zřejmě sáhne už do tak plytké kapsy a odečte nějakou sumičku z honoráře.
Jak uvedl deník Blesk citaci tiskové mluvčí televize Pětka , Iveta skutečně je „extrémně silně mocinky moc (naše zlehčení jejího stavu)“ nachlazená, a proto bere prášky proti bolesti, které z jejího vysílání, z důvodu utlumujících vedlejších účinků těchto prášku, udělali komedii minimálně měsíce, ne li návrat ke starým kořenům. Osobně jsem nikdy na nachlazení nebrala prášky proti bolesti. Dávka Ivety byla zjevně trošku vyšší a i když se televize dušovala že jí prohledali i kabelku (proč asi?) tak prý opilá alkoholem nebyla.
[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]
Opět se jako vždy po jakémkoliv fiasku zvedla vlna nevole na sociální síti. Televize Pětka má na svých facebook stránkách několik příspěvku ohledně jejího útěku ze studia. Není se co divit, je to její chlebodárce a hlavně peněženka, proto se lidi ptají co vyvádí. Pokoušela jsem se s příspěvkem našeho magazínu a dotazem prorazit na Oficiální fan klub Ivety Bartošové, ale byla jsem vidět pouze 3 minuty, poté mi byl zablokovaný přístup a odpovědi jsem se nedočkala. Jak smutné v této oblasti, myslím si že stránky mají řešit všechno co se Ivety týče, ne jen krásné a příjemné kytičkové dotazy několika lidí, které se opakují s pravidelnou přesností, že člověk začíná přemýšlet jestli to není jeden a ten samý fanoušek. Samozřejmě nejvíce pozornosti si opět zasloužila na anti stránkách jejího jména. Jeden komentář snad za všechny:
„Ona je vážně tak drzá a bez pokory, sakryš tak kdyby přišla, řekla, jo, včera jsem to nezvládla, dala jsem si do nosu, všem se omlouvám, neměla jsem to dělat, ale tohle?? Utýct??„

Názor si každý udělá sám. Iveta ještě neskončila a proto se máme na co v prosinci těšit.

Záznam vysílání rádia Kiss Proton ze dne 21.11.2012 s Ivetou Bartošovou můžete shlédnout  zde: KISS PROTON

 

Napsala: Mar

ZDROJE: blesk.cz, super.cz, facebook.com Oficiální fan klub Ivety Bartošové, Pětka, Antistránky Ivety Bartošové

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

10 KOMENTÁŘE

  1. Tak ja uz nevim 😀 Litovat, nelitovat? Nadavat, nenadavat? Podporovat, nepodporovat? Napsali jste to tak, jak jste to napsali. A myslim si, ze napsano je to pravdive, nezaujate a slusne! Jen stado jdouci slepe za Ivetou se vzteka… Vzdyt ona nebere nic nez chvalu. Male dite se chova lepe nez ona!!! Uz by nekdo mel prasknout tu bublinu ve ktere Iveta je a ukazat ji realitu. Pokud to nezvladne – je jedina a spravna cesta – Bohnice.

    • Slečně jsem odevzdal váš vzkaz, reakce cituji“ raději nechápejte bude to tak lepší i pro Vás 😀 (smajlík na konci kdyby se korektně nezobrazil)“ konec citace. Asi tolik 🙂 Hezký den Honza

  2. Autorovi článku bych doporučila nejprve dokončit základní vzdělání. Po třetí chybě jsem přestala číst, takže jsem se daleko nedostala. Když někdo neumí zpívat a chce být zpěvačkou, působí to stejně směšně, jako když chce jazykový analfabet psát články do novin.

  3. je to vypaleichaná kráva, vožralá jak dobytek, tady se bude dušovat jak nechlastá a ještě dělat ze sebe jak řekla jedná paní princeznu. Ať se celý rádio na ní vysere, poslat ji do prdele a bude fajn,

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno