Zdeněk Kubík podvod

Přímo od producentů se dějí věci, na které obyčejný smrtelník ani nedohlídne. Zdeněk Kubík, alias Josef Hranař Novák, MrdkazKrtka, Zdenekkubik10, Jakub Vrána a další stovky facebook profilů, producent filmu Babovřesky a zřejmě taky,  člověk trpící rozpolcenou osobností, podvádí jak své blízké okolí, tak diváky. Nedá se jeho jednání říct jinak, než největší podvod v kinematografii za celou dobu.

V souvislosti s podivným hodnocením filmu Babovřesky na stránkách  FDb.cz, se nám ozval divák, který si všiml podezřelé jednání na stránkách a taky neúměrný podíl  kladného hodnocení. V té době film sotva útočící na hranici necelých 25%, podobně je tomu i na ČSFD , tam výsledek zůstal stejný (instituce kterou producent neovládá ), najednou zvýšil svůj rating na celkových 70%. Pána Kubíka máme v souvislosti už z minulosti s podvodem na stránkách Ivety Bartošové v neblahé paměti. V té době se postaral o podvodné kliky a lajkování jejího oficiálního profilu pod záminkou shlédnutí videa se zvracející Lucii Bílou. A like narůstalo bohužel neúměrně. Přes 109 tisíc lidí stránky sdílelo, pouze několik desítek však opravdu vědělo o co se jedná. Proto taky facebook tyto stránky zablokoval a zablokoval jednotlivé profily jejich správců včetně jejího současného milence a manažera Josefa Rychtáře.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Proto jsme se na zoubek tomuto „člověku“ podívali.

Dne 16.2.2013 kdy se podivné okolnosti začali dít, Zdeněk Kubík na jednom ze svých facebookových profilů (v tomto případě Krtkazkrta) žebral o hodnocení filmu nejlépe deseti hvězdičkami aby měl film rating vyšší než 50%. Další jeho profily jsme nezkoumali, upozornění jme dostali na tento konkrétní profil.Informaci můžete shlédnout na screen foto níže. Přepis jeho doslovné žádosti:

Prosim ohodnotte to tam nekdo 10 hvezdickama, lze se prihalsit Facebookem a hned hodnotit. DIKY ! Posilam tam totiz traffic na prehled kin z Facebooku tak aby to tam melo lepsi nez 50% 🙂

Babovřesky podvod

Jak je možné vidět konkrétně na hodnocení filmu, průměrné hodnocení se do té doby pohybovalo kolem 4 až 5 hvězdiček. Rozhodně však většina hodnocení viděla známku spíše nejnižší. Z jasného nebe najednou zhruba po cca 2 až 5-ti minutách naskočilo hodnocení asi 25 lidí se maximální možnou hranicí, 10 hvězdiček. Nic to, jsme jen lidi a pochopíme. Celá situace se začala vyvíjet když Zdeněk Kubík (producent filmu Babovřesky) začal v neděli večer, na jednom ze svých profilů (v tomto případě tom samém, krtkazkrtka) brečet v celé své kráse a přiznal se k podvodu:

Mrdky z FDB tam vsechny ty hodnoceni co jsme udelali SMAZALI !!! TO je absurdni to jsou neuveritelny zmrdi a to tam vlastnime 50% !
Matousek ZMRD kunda podvodnik smejd ale dojde na tebe ty hajzle !!!

Zdeněk Kubík podvádí

Sdělení pro správce tohoto serveru máte možnost shlédnout tady a je vidět, že se někdo zalekl, když se vše v dobré obrátilo 🙁

filmová databáze

Takže v jednom máme jasno. O kvalitě podobného serveru není možné pochybovat a jeho nestrannost je zcela zjevná. Hlavně v případě, kdy se komunikace na facebooku rozvíjela i dále a vše se začalo dostávat do původních čísel i s hodnocením jednotlivých lidí z blízkého kolektivu tohoto „člověka“

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zcela nejdůležitějším faktem, ale zůstává, podvodné naklikání hlasů na serveru robotem. Nabídku, kterou obdržel Zdeněk Kubík na jeho profilu o kterém se tady zmiňujeme, samozřejmě neodmítl a proto film Babovřesky, má ve zkutečnosti oproti původnímu profesionálnímu a opravdu férovému hodnocení, minimálně 50% navrch, pomocí falešných profilů a pomocí robota.

7 (2)

8 (2)

Profesionalitu serveru Filmová databáze komentovat nebudeme. Podíl v jakékoliv společnosti je zárukou úspěchu i při největším propadáku roku. Profesionalitu některých producentů, kteří lžou sami sobě, opravdu smysl komentovat nemá. Žít bez hřbetní kosti je opravdu někdy nad rámec, ale u podvodů a jednání tohoto člověka, se není čemu ani divit. Nejvíce snad asi zaujme to, že s penězi ruku v ruce jde i nějaká odezva. Odezva, která je falešná a nepravdivá, nemůže přinést nikdy pravdivý názor lidu a pro další projekty je proto bezcenná. Proto přejme tomuto rádoby falešnému „producentovi“ ať natočí i dvojku a trojku a vrátí se mu to vše i s úroky. Vzhledem k tomu, že československou filmovou databází nemají pod rukou, že ji není možné obelhat, lze ji jako výsledek pravdivého hodnocení, objektivity používat jako nejdůležitější a pro diváka hlavní prioritu.

Zdroje: Facebook.com. Lupa.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

46 KOMENTÁŘE

  • V souvislosti s jednáním pána Zdeňka Kubíka připravujeme článek, ověřujeme všechny dostupné podklady. Děkujeme za pochopení.

  • Já osobně si myslím, že ne. Například piraňa 3DDDDD nevím kolik těch D tam má, návštěvnost byla na „horor“ hodně vysoká a jaká píčovina z toho vzešla. Návštěvnost a rádoby…spokojený klient dle mého je rozdíl. Lze to i sledovat…byl jsem na babovřesky….ale pííí….vina na entou. Samozřejmě produkce bude vždy psát jak byli lidi spokojený, jak odcházeli z kina v náladě…škoda že se nedělá ten výstup režiséra a herců po promítání ale pouze před. By je asi umlátili holemi 😀

 1. no já myslím že každý člověk, který dokáže aspon trošku myslet si udělá obrázek sám o panu Kubíkovi a jeho prasáckém marketingu…potažmo i o serveru FDB…osobně mi to přijde dost krátkozraké takhle přemýšlet 🙂

 2. To musí bejt opravdu chudák pokud má něco špatné hodnocení tak je to pro to ,že si ho zaslouží a né proto aby to nějakej kunda blbej měnil uměle ,vše funguje podle hodnocení služby obchody i zboží ,nebo holt jedině Komunismus musí nastat pak nebude nutné nic hodnotit ,za bolševika se myslet nemuselo ani nebylo potřeba nic hodnotit.

 3. No, myslím, že na tohle se dá spíše říct jen jediné.. Pokud je to pravda, chlapec se holt vyzná a kdo umí ten umí, kdo neumí, ten čumí 😛 🙂

 4. Mohl by autor článku prozradit, z jakého článku na Lupě čerpal? Za prvé je novinářská slušnost odkazovat na zdroj hyperlinkem, za druhé žadný podobný článek jsem na lupě nenašel.

 5. Vím, že jste ten předchozí komentář opravili..to dostatečně svědčí o vaší ubohosti. Přeji vám spoustu spokojených čtenářů 🙂

 6. Dobrý den,

  chápu že se Vám nelíbí Babovřesky či pan Kubík, ale to Vás ještě neopravňuje ke sprostým krádežím. Fotografie pana Kubíka u článku je vyfocena uznávaným filmovým recenzentem Františkem Fukou na balkóně jeho bytu.

  Prosím abyste projevila tu dávku slušnosti a k fotografii dodala odkaz na zdroj. Děkuji.

  • Dobrý den, v tomto případě se omlouváme, nicméně pán uznávaný filmový recenzent nemá na flickr.com ošetřenou licenci, pouze platbu za obrázek, kterou jsme uhradili. S přáním příjemného dne Tomášovi Opařilovi i uznávanému filmovému recenzentovi. Hned jak nám dojde potvrzení o platbě flickr.com, bude obrázek opět na svém místě, kam patří.

   • Dobrý den. Neškodilo by přečíst si pořádně, jaké licence jsou u té fotky na flickru uvedeny.

    „Licencování fotografií“ na flickru (za peníze) je pouze pro případ, že byste chtěli tuto fotografii komerčně využívat a prodávat někomu dalšímu, což – mám dojem – nechcete. Takové licencování trvá delší dobu, protože vy požádáte Getty, Getty požádá mne, já to musím schválit atd… Zatím mi žádný požadavek od Getty nepřišel, tudíž je možné, že oni ji ani licencovat nechtějí.

    Pokud chcete mou fotografii pana Kubíku pouze použít u článku, pak si laskavě všimněte, že je zveřejněna pod licencí Creative Commons Attribution / NonCommercial / Share Alike, což znamená, že ji můžete použít (aniž byste se mě na něco ptali) – sačí jen u ní uvést, že jsem autorem.

    • POminu ted ze tento clanek je snuska nesmyslu a polopravd, ale tato fotka je MOJE delal jsem ji ja v Hongkongu, tak ale co od dusevne choreho homosexuala Petera Lacka jineho cekat, nez ze bude krast.

     • Chápeme vaše rozpoložení, ale autorka článku není ani nikdy nebyla jakkoliv jinak orientovaná. Ale možná při větší snaze, když budete kopat najdete vodítko 😀 Víme, že jsme Vám skočili na kuří oko, návštěvnost s čtenost článku je už dnes přes 9 tisíc lidí a bude jen a jen vyšší. Ale orientaci někoho tady, opravdu řešit nebudeme, navíc ve chvíli, když příspěvek napíše člověk, který si sexem s mužem vydělával na jídlo:-D jak je uvedené mimo jiné i zde: http://revue.idnes.cz/mecenas-ivety-bartosove-se-zivil-jako-muzsky-prostitut-p2y-/lidicky.aspx?c=A110926_115223_lidicky_zar

     • To je debil, šuká chlapa za prachy v Německu a tady bude někomu něco vyčítat 😀 Jak je vidět ano hovno nesmrdí, když je obalené stovkou 😀 Blbeček namyšlený

     • Buzik Lacek se soudi sam, tim co dela. Mimochodem tenhle clanek jsem zpropagoval ja, proto ti jednu chvili server nestihal protoze mas ten nejlacinejsi hosting u Wedosu a prevzal to Baldynsky, Fuka a mnoho dalsich.

     • Ano, to presne vypovida o tobe a nepredstirej ze si zena, jses Peter Lacek, autor Antistranek proti iVETE BARTOSOVY.

     • Zajimave pojeti autorskeho prava – takove komunisticke 🙂 Ale ono na zebrote si nikdo nic nevezme. Kdybych hodne chtel tak tohle zrusim a zjistim si soudnim prikazem tvoje presne nacionale. Jenze za a. by clovek prisel o zabavu b. si na tobe stejne hovno vezmu.

     • Pane Zdeňku, kopete sice hezky, ale opravdu špatně proto musíme některé komentáře korigovat. Nechceme mít tady One man show….to je asi tak všechno 😀

  • Jde vidět, že pan uznávaný filmový recenzent opravdu žádným fotografem nebude. Osobně bych se styděl za autorství na něčem takovém, čemu Vy říkáte fotografie. JInak k článku, bylo to tu zmíněno ostatně zmíněno, různé vylešování hodnocení je ve vodách internetu standartní záležitost. Mě jen překvapily ty komentáře, zvlášť neprofesionální odpovědi nicku „redakce“ (snad to nemá nic společného s redakí, pokud ano, tak je vysoce amatérská… tím se potvrdilo pravidlo, že prostě internet zaměstnává opravu zajímavé a inteligentní bytosti…) 🙂

 7. Podvody s hlasováním za pomocí robotů se dějí snad na všech možných hlasovacích serverech, jen se třeba zamyslete, co se děje kolem hlasování o narozené nejhezčí miminko v kraji anebo fotku, ale to ještě není důvod napadat tvůrce anebo se tu vyjadřovat jak největší kanál, to pak vypovídá o Vašem kulturním úpadku, nikoliv pana Trošky. Zdeněk Troška je režisér řekněme lidovější tvorby pro diváckou masu, jeho komedie jsou některé povedené, jiné příliš lidové a podbízivé, ale pohádky umí dělat skvělé. Za PR a marketing zas tak nemůže, to už je záležitost jiných, tak prosím to mějte někdy na paměti. Pokud někdo chce podvádět, tak přelstí jakýkoliv hlasovací server. To opravdu s profesionalitou webů nemá nic společného.

  • Tak já teda nevím, ale o Troškovi (tedy tvůrce) tady není ani řeč 😀 Nerad se vyjadřuji k něčemu co jsem neviděl, ale jako podvod to jednoznačně beru. A klidně i miminka. To je mi jedno. Profesionalita webu spočívá právě i v ochraně před podvodem a maximální snaze zabránit, jakémukoliv přelstění ze strany spoluvlastníka stránek, nebo jeho investora a podobně 😀 A v tomto případě pro mou osobu FDB.cz rozhodně nemá jakýkoliv výsledek nějaký podklad. Podívejte se třeba na film Hranaři, hodnocení bez jakýchkoliv majetkových práv na ČSFD 31% na FDB kde Kubík má prachy 78,5% , Czech made man je na tom trošku lépe CSFD 63%, FDB 84%, Carmen CSFD 55%, FDB 96%, Babovřesky CSFD 29%, FDB 68,8% ve všech producent Kubík, ve FDB má prachy, takže není třeba více říkat 😀 jednoznačně preferuji nestrannou CSFD než korupci prolomenou FDB.

   • Jednak na FDB majie VSECHNY filmy lepsi hodnoceni nez na CSFD. Jednak vsechny hlasem robota byly mozne jen deravym systemem, ktery je orpaven. TO ze nekdo rekne svym znamym, at hlasuji, protoze tam posila traffic na seznam kin neni nic nelegalniho. Na CSFD film hodnoti lide kteri jej ani vubec nevideli, takze taky to neni dvakrat verohodne. Navic hodnoceni je uplne irelevantni, je dokazano, ze to navstevnost neovlivnuje. DUkaz – opening weekend rekordni pocet divaku a drtiva vetsina spokojena

    • V průměru odlišnost hodnocení na ČSFD a FDB je v rozmezí cca 10%m v tomto případě tomu tak není. Ovšem chápeme, že každý producent nebo alespoň spoluvlastník si chce svou polívku přihřát proto bude bojovat. Neodsuzujeme návštěvnost filmu, odsuzujeme podvod kterému jste se propujčil v hlasování a tomu ani opening weekend nepomůže. Děkujeme za pochopení.

     • Asi te zklamu ale je vyzkumy prokazana nulova korelace mezi kritikami a navstevnosti. Tento film je toho asi nejlepsim dukazem. Navic FDB ma prakticky nulovou silu opinion-makera.

     • Cíleně používáte jednostranné informace nebo jste se je neobtěžovali doplnit i z druhé strany? Pokud na CSFD lidé hlasují na základě traileru a otevřeně se k tomu přiznávají, nemůžete mluvit o objektivitě ani v legraci. Co jiného, než podvod to je?

     • Dovolím si odpovědět za lidi, co nemají možnost 😀 Když se podíváte NA HODNOCENÍ fdb,první fiktivní začalo cca 18.5 kdy pán Kubík začal žebrat..do té doby bylo hodnocení filmu těžce pod 20%. Vzhledem k tomu, že vy sama jste dala hodnocení filmu na CSFD pouze jednu hvězdičku budeme předpokládat, že víte o čem mluvíte a nejde pouze a chvilkový stav. Zbytek prosím můžete řešit přímo s autorkou článku a napište svůj postoj nebo momentální problém na email redakce. Děkujeme

     • Film jsem neviděla, takže jsem ,na CSFD, žádné hodnocení nedávala..Opravdu mě fascinuje váš způsob konverzace, vypovídá o autorovi víc, než si uvědomuje. Je silně defenzivní, víte? A taky jste mi neodpověděli, co si myslíte o hlasování na základě zhlédnutí traileru..?

  • Dobrý den Vali…s povzdecham ach joj, jsme shlédli Váš komentář. Tady nikdo nenapadá tvůrce, či scenáristu a podobně. Jestli umíte i číst, tak jako psát, zřejmě Vám neuniklo, že se tady píše o podvodu nikoliv o samotném filmu. Zdeněk Troška v tomto případě myslím vůbec nebyl v hledáčku. Ale máte potřebu svůj názor sdělit, děkujeme. Lidi si obrázek a úsudek můžou udělat i bez nás.

 8. Presne pre takýchto zakomplexovaných žobrákov má film 20-30% a pritom sú narvané kiná.

  Mňa osobne extra nezaujíma ten film ale jedna VEC PLATÍ:

  Čím väčší hlupák, tým väčšie má nutkanie prezentovať sa – či už ako kritik alebo ako kvázinovinár na in-magazin

 9. Nejlepší názor 😀 „nesnasim kdyz me nekdo rika, ze si hyckam lidi „co me lezou do riti“ není tomu tak dávno co to měl jako hlavní pracovní činnost 😀

  • Stačí se na něj podívat, po několika letech vypadá jak z nádraží. Feťák, alkoholik, namyšlená kunda. Kdysi vypadal celkem v pohodě, ale od té doby jak žere prášky a zapíjí je alkoholem, sem tam nějakou jinou duchnu to s ním jde z kopce. Co od něj očekávat? Jen podvody. Lidi nejsou to hlavní. Hlavní jsou prachy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno