babovřesky fiaskem

Žádné rezervace, žádný návštěvník, jak boom nastal, tak rychle i skončil.

Po raketovém nástupu nového filmu režiséra Zdeňka Trošky – Babovřesky, je vidět, že nastal totální zlom v návštěvnosti. Obdivovatelé jednoduchého vesnického humoru už všichni své povinnosti splnili a kino navštívili. Teď kina zejí prázdnotou a není nikoho kdo by „Povedenou“ super, výbornou a nevím jakou komedii ještě navštívil.

Normálně se na filmy lidí chodí koukat ještě dva tři měsíce po prvním promítání. Tady ovšem je tomu jinak, proto se lze jen a jen domnívat, že tahle komedie, zůstane komedii až do konce 😀 Šílenství opadlo, žádný zázrak se nekonal a zklamání fanoušků asi dalo jasně najevo, že není všechno zlato, kterému se Troška říká.

V Praze pouze dvě kiná Cinestar Anděl a Černý most. Přesto, je necelé dva týdny po premiéře a jak je vidět na obrázku pořízeném těsně před promítáním 14:45 hod, zájem o film není. Tak je tomu i v dalších časových sledech a to 17:30 a 20:20. Žádné rezervace, žádné zakoupené lístky, totální propad. Náhledy byli pořízené přímo v aplikaci cinestar.cz první v čase 14:43 t.zn. 2 minuty před promítáním filmu. Celkově tak proslávené Babovřesky v Cinestar Anděl navštívilo až  5 lidí – slovem pět!!! ano vidíte správně,  a Cinestar Černý most až 20 lidí. Větší návštěvnost má i Čtyřlístek, který deset minut před promítáním  na Anděluzakoupilo 25 lidí v malém sále č.7 a na Černém Mostě v malém sále č.1 29 lidí.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

[nggallery id=3]

Přesto Babovřesky už chystají druhý díl. Falešné hodnocení na fdb.cz o kterém jsme se zmínili v článku Podvod Babovřesky od produkce, jen potvrzuje naše tušení. Systém hodnocení fdb.cz není potřeba komentovat, když producent v tom má finanční podíl. Zcela nezávislým hodnocením lze považovat ČSFD.cz kde uvedený producent nemá žádné finanční prostředky. Z 1531 hodnotících lidí až 754 se vyjádřilo o filmu jako o odpadu. Něco co nejde ohodnotit. To je skoro 50% hodnotících lidí. To je myslím důležité měřítko pro nezainteresovaného člověka.

Lidem co se na „Božskou“ komedii plnou reklamy, opakovaných fóru chystají, přeji jen tu nejlepší podívanou. Všem co se chystají někde hledat Babovřesky ke stažení snad jen jedna rada. Jestli tohle vyjde na DVD, počkejte si, třeba ten odpad budou dávat zdarma k metru.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

  1. Asi tak trapby clabek jako srovnavat vasi dnesni navstevnost s webem super.cz ;o))) zverejnete prosim scany obrazku z prvnich ctrnacti dni ;o))) zavital jsem na vase stranky nahodou ale tenhle hnuj a to jeste hnuj urazim se fakt cist neda. Hidnita clanku minus 100%. Jeste jste zaponeli tech x divaku vyfotit aby vas zdroj dat byl overeny a relevantni. takhle je to bullshit ktery je verohodny jako csfd.cz samo ;o)))

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno