anketa týtý

Anketa TýTý je zajímavá, prestižní. Jedná se o ocenění za práci v uplynulém roce, za něco co umělec dokázal, předvedl nebo za celoživotní dílo. Bohužel najdou se i takzvané zapomenuté osobnosti, které si nedokáži připustit, že je jim konec. Které se ztratili z televize, protože o ně nebyl zájem, které si svou vinou zabezpečili předčasný odchod do tunelu nenávratna.

Anketa Tý Tý vznikla po roce 98. Původně nahradila v té době oblíbenou Televizní rolničku, která se udělovala umělcům v televizi, ale tak nějak pod dohledem Ústředního výboru KSČ. Nultý ročník v roce 1990 měl název Mám rád, ale už rok poté se ujal nový název a od té doby vídáme každý rok v televizi udělování cen anekty Týtý. Letos se bude konat v pořadí už 22 ročník této ankety. A na tom by se rád přiživil kdokoliv.

Co je vlastně anketa Týtý? Jedná se o udělování ocenění diváky, pro jednotlivé umělecké obory, Hlasuje se jak o nejlepšího herce, nebo herečku roku, zpěváka, osobnost publicistiky, zpravodajství , zábavy, pořad roku, případně objev roku. Nemůžeme opomenout ani Dvoranu sláby, kde je každoročně umístěný umělec, který si toto výsostné postavení zaslouží. Připomeňme, že právě v loňském roce to byl pán herec Radoslav Brzobohatý, nebo v minulých letech paní herečka Jiřina Jirásková, nebo filmový historik Karel Čáslavský.

Kdopak se zapomenutých se nám chce vrhnout do světla hvězd a obdržet tak zrcadlo, jako ocenění? Nemyslím, že těch namyšlených a pořád ještě žijících v domněnkách o oblíbenosti, jen proto že jim nějaká menšina maže něco hnědé přes oči a proto není vidět,  je hodně. Ale myslím, že pár jedinců za povšimnutí stojí.

Musil žebrá o podporuHonza Musil, prvoplánová hvězda porevoluční komerční televize Nova, který se nebál veřejnosti sdělit že je Gay, a celá koncepce televize byla postavena na tomto veřejném Coming outu. Jinak obyčejný moderátor, který mimo jiné dělal pořady jako Áčko, mazlíčci, Kolotoč. V duchu své orientace,  do současné doby má hřejivý vztah ke všem účinkujícím a nazývá je familiárně kluci a holky i přes to, že je jim třeba o dvacet let více. Poté byl z koncepce Novy odsunut. V roku 2010 začal v televizi  ČT1 uvádět dobré ráno s jedničkou a popravdě díky opět nové koncepci televize, byl propuštěn. Naštěstí hlas lidu, hlas Boží. Tento člověk, mimo jiné majitel nějakého gaybaru v Praze, případně kdysi navštěvovaného portálu na internetu, v současné době nefunkčním se snaží týden co týden na svých stránkách upozorňovat na to že žije a co kdyby náhodou. Pane Musil, promiňte, ani náhodou. Ceny se udělují za to co jste vykonal v uplynulém roce, nikoliv za to, že si domýšlíte, že jste pořád hvězdou.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

pokud neprudím a třeba nevíte – je tady anketa oblíbenosti moderátorů a pořadů – vyhlášené týtý 2012 🙂
pokud vám je moje osoba i práce blízká – díky za podporu, ať už v publicistické oblasti (áčko, sauna, mazlíčci) nebo v zábavě (dům snů, na plac, kolotoč, snídaně s novou).
stačí hlasovat přes přiloženou stránku a hlasování potom hlavně potvrdit příchozím emailem.

Já popravdě opravdu nevím co jste mimo tyto pořady udělal, proto nechápu vaši vtíravost pro hlasování, kterou zveřejňujete na svém profilu každý čtvrtý den 🙁 Chápu je to Váš profil, ale jen pro informaci….působíte ve svých 46 letech opravdu směšně.

Kdo další se snaží o zrcadlo? Tady budu trošku méně konkrétní, nakolik uvedená hvězda snad ani netuší, že by mohla býtReis žebrá o zrcadlo úspěšná. Ale po loňském udělení ceny na televizi Barrandov za návrat roku, nic není nemožné. Ano je to tolik opěvovaná bývalá hvězda Iveta Bartošová. A jako správný rytíř za ní bojuje odhodlaně a přesvědčivě nějaký Tomáš Reis. Kdo je tento mladý kluk? Podle informací dozorčí metra, podle vzhledu a chování  Iveta 3. Proč trojka? protože Iveta Bartošová nemá páru nikde ve světě. Zkrachovalá hudební pop „diva“ má i přes všechny extempore své zastánce, a že jich je hodně. Až snad 9 nebo kolik se to psalo ve všech denících když měla sraz svého fanklubu. Tomáš Reis Ivetou žije. Tančí úplně stejně  prkenně jako Iveta, zpívá stejně blbě  jak Iveta, natáčí videa jak Iveta, a má z toho radost jak Iveta. Jen evidentně netuší, že je všem pro smích, stejně jako Iveta. Chlapec to bude mít v životě stejně složité jako Iveta. A přesto se snaží bojovat, pro Ivetu a nominovat ji na stránkách OFI fan Ivety B. jako další kandidátku na ocenění zrcadlem. Někdy Vám to přestane brát hlava, ale někdy je potřeba jenom tyto lidi pochopit. Jejich sláva je dávno ta tam, ale prostě budou žít pořád v tom, že ještě o ně někdo stojí.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. Musila mám na denním pořádku, Bartošku jsem ještě neviděla. Chcíplé existence. Ještě by mohl něco chtít Mládek a jeho suita. To by byla trojka 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno