půjčky zdarma bez poplatků

 

Internet v současnosti zasahuje do různých sfér našeho života a výjimkou není ani oblast financí a tedy i půjček. Právě zásluhou internetu se trh s půjčkami hodně rozhýbal. Není už tím zkostnatělým dinosaurem jako kdysi. Ještě před pár lety jste museli kvůli každé maličkosti na pobočku banky nebo nebankovní společnosti. Nyní už to dávno není pravda. Půjčky uzavírané přes internet jsou trendem současné doby. Poskytují klientům řadu výhod. Které to jsou?

1. Není nutné chodit na pobočku

První důležitou výhodu už jsme zmínili v úvodu. SMS půjčka ihned se dá uzavřít z poklidu vaší kanceláře, pracovny, nebo obývacího pokoje. Nemusíte si nikde s nikým sjednávat osobní schůzky a připravovat si na ně potvrzení o příjmu a doklady o prokázání totožnosti. Neztrácíte čas návštěvami kamenných poboček společnosti. Jednoduše zasednete ke svému stolnímu počítači či notebooku a připojíte se k internetu. Najdete si na něm stránky příslušné společnosti a v nich vyplníte žádost ve formě online formuláře a odešlete ji. Obvykle provedete také registraci v systému dané společnosti. Výhodou je, že příště už registraci provádět nemusíte a můžete o půjčku zažádat přímo formou SMS zprávy. Společnost už všechny o vás má uloženy všechny potřebné údaje.

2. Vaše žádost je vyřízena velice rychle

Kdo si někdy půjčoval v bance, dobře ví, že absolvovat úřední kolečko spojené s žádostí o půjčku je mnohdy velice náročné jak z hlediska energie, tak i času. Navíc samozřejmě nemáte jistotu, že vám vůbec půjčka bude přidělena. Investujete tak spoustu času do příprav, kdy sháníte nezbytné potvrzení o příjmu a doklady prokazující vaši totožnost. I když už všechno máte, čeká vás prověřování vaší bonity v bance, a to je většinou zdlouhavé a složité. U internetových půjček nic takového nehrozí. Vyřízení žádosti o půjčku probíhá velice rychle. Po odeslání žádosti obdržíte obratem informaci, zda vám byla půjčka schválena nebo ne. Rychlost vyřízení žádosti podporuje i skutečnost, že není nutná prakticky žádná administrativa a papírování, které vždy udělení půjčky protahovalo.

3. Kritéria udělení půjčky nejsou přísná

Další výhodou je, že podmínky pro udělení půjčky nejsou tak přísné. Jedná se o půjčky bez registru, u kterých nikdo neprověřuje vaši platební minulost. V případě bank totiž kolikrát nedosáhnete na půjčku jenom proto, že máte záznam v registru. V tomto případě vás vaše minulost naštěstí nijak neohrožuje. V podstatě je hlavní kritérium, že musíte být starší 18 let a mít bankovní účet, mobilní telefon a české občanství. Nikdo nebude například zjišťovat, jak vysoké máte příjmy.

4. Peníze má šanci získat opravdu každý

Podstatné je i to, že cílová skupina těchto půjček je skutečně velká. Půjčky se nesoustřeďují jenom na určitý okruh potenciálních klientů. Hodí se pro každého. Nezáleží na tom, zda jste zaměstnanci v soukromé či státní sféře nebo třeba podnikatelé. Klidně můžete být i matka na mateřské dovolené, důchodce nebo student či nezaměstnaný. Nabízejí se i půjčky pro zadlužené. Je proto jasné, že dveře pro získání peněz se nezavírají před žádnou skupinou lidí.

5. Požadovanou částku dostanete i do 15 minut

Obvykle se jedná malé půjčky na krátkou dobu. Například ve výši do 5000 Kč a se splatností do 30 dnů. Vynikající je, že převod peněz probíhá velice rychle. Můžete je mít na svém účtu klidně i do 15 minut od schválení žádosti. Možná vás překvapí, jak je vůbec možné dosáhnout takové rychlosti. Společnosti totiž obvykle mívají své účty u více bank, tedy velmi pravděpodobně i u té vaší. V rámci převodu peněz v jedné bance dostanete obnos prakticky ihned. Převod z banky do banky obvykle probíhá do druhého pracovního dne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno