dovolena kudrna.cz

Máte rádi pohyb a poznávání nových míst je tím, co vás přitahuje a uspokojuje? Chcete si dovolenou užít jinak, než tím, že se budete nudit při válení se na pláži? Pokud ano, potom vás tyto 3 naše lákavé tipy rozhodně budou zajímat. Trochu jsme zapátrali a objevili místa, která rozhodně stojí za to navštívit. Pozor – možná si nebudete moci vybrat, která z nabídek je ta nej! Každá je totiž báječná!

Vyrazte za humna do Rakouska

Pokud nemáte rádi dlouhé cestování, a přesto chcete zažít něco jedinečného, bude pro vás ideální volbou dovolená Rakousko. Tato země nabízí všem aktivním cestovatelům plno atrakcí. Užít si můžete například vodáctví na řece Salze. Čeká vás průzračně čistá voda, klidný tok i peřeje. Na cestě vás čeká například impozantní slepencová soutěska. Další možností je vyrazit na horské túry do Alp. Ti lépe fyzicky vybavení si mohou užít i dovolenou na kolech a vydat se zdolávat alpské velikány. Užijete si zde náročné výstupy, na vrcholcích okouzlující výhledy i dlouhé sjezdy!
dovolená v Rakousku

 

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Korsika na kole je úžasným dobrodružstvím

Chcete zkombinovat jízdu na kole a současně si užít i chvilky odpočinku na pláži? Potom pro vás bude ideálním volbou zájezd Korsika na kole. Během 13 dní poznáte všechny největší krásy tohoto ostrova. Jízdu na kole si užijete po dobře upravených asfaltových cestách, takže je tato dovolená vhodná i pro „slečinky“.
korsika na kole

Ve Švýcarsku jako v pohádce

Třetím našim vytipovaným dobrodružstvím je aktivní dovolená Švýcarsko. Země nabízí celou řadu možností. Opět si můžete užít jízdu na kole – úchvatná je okružní jízda kolem Bodamského jezera. Můžete také vyrazit zdolávat ferraty či absolvovat náročnější jízdu po alpských stezkách. Stačí si jen vybrat a vyrazit na cesty!
dovolená ve Švýcarsku

 

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno