Home 150 homepage 150 Uvolněte své tělo při masáži

Uvolněte své tělo při masáži

masáže

zdroj foto: shutterstock.com

 

Zdravotní problémy dokážou odstranit příjemné masáže těla. Terapie tlaku prstů na svaly pomáhá při zranění. Masáže potlačují bolesti, stres a zlepšují krevní oběh. Tato forma léčby je nejstarší na světě. Terapeutické masáže se dělí podle metod a techniky. Oblíbenou formou je švédská masáž. K uvolnění svalstva využívá hnětení a tření. Chodidla a nárty nohou uzdravujeme pomocí reflexní masáže.

Svíčky, olej a správné pohyby

Aroma masáž, spočívá v ošetření těla klasickým způsobem za pomoci vonných olejů. Tok tkáňového moku a zmírnění otoků zajistí lymfatická masáž neboli lymfodrenáž. Speciální taktiku zahrnuje bowenova terapie. Díky ruské taktice medové masáže se skvěle pobavíte a uvolníte. Lomi lomi je speciální havajská metoda. Pomocí perličkové koupele si dopřejeme vodní masáž, pomůže celému tělu. Zajímavou formou ošetření těla přináší ajurvédská masáž, indický systém léčby.

 

Bodové a tlakové masáže přicházejí do módy

Mezi lidmi populární akupresura, reflexologie a thajská masáž se věnují jednotlivým částí těla. Při stlačovaní určitých bodů na rukách, chodidlech, dochází k uvolnění. Dornova metoda pomáhá kloubům a obratlům. Baňkování, masáž horkými kameny či shiatsu se těší velké oblibě. Atraktivním způsobem oživení lidského těla je sportovní masáž. Zlepší tělesný i vnitřní obraz, protáhne tělo, zrychluje krevní oběh, pomůže od nespavosti a zregeneruje organismus.

 

Masáž proti celulitidě

Především ženy ocení anticelulitidní masáž. Celulitida ztěžuje život hlavně dámám všeho věku. Díky sedavému životnímu stylu, zanedbaní pitného režimu, kouření, stárnutí, hormonální antikoncepci a špatnému jídelníčku vzniká celulitida. Za pomoci masáže jsou z těla odváděny toxiny, zvyšuje se imunita organismu, je podpořen krevní oběh a zpomaluje se tak stárnutí pleti. Masáž skvěle uvolní a protáhne celé tělo. Pomáhají i speciální peelingy. Odstraňují odumřelé buňky a starají se o pružnost pokožky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářu

  Zdravotní problémy dokážou odstranit příjemné masáže těla. Terapie tlaku prstů na svaly pomáhá při zranění. Masáže potlačují bolesti, stres a zlepšují krevní oběh. Tato forma léčby je nejstarší na světě. Terapeutické masáže se dělí podle metod a techniky. Oblíbenou formou je švédská masáž. K uvolnění svalstva využívá hnětení a tření. Chodidla a nárty nohou uzdravujeme …

Hodnocení

Redakce

Vaše hodnocení: Buďte první!
100

Napsat komentář