Home 150 homepage 150 Umělé vagíny v akci

Umělé vagíny v akci

sexuální pomůcky

 

Miluješ sex, ale nepotřebuješ ho zdaleka tak často jako tvoje drahá polovička? Muž je na sexuálních hrátkách doslova závislý a ty si často unavená z práce? Máme pro tebe tip na uspokojení tvého partnera. Řešení problému je na světě! Umělé vagíny se postarají o vzrušující jízdu a zajistí tvému panu Božskému maximální uspokojení, když zrovna nemáš chuť.

Moderní sexuální hračky tě navnadí

Předejdi partnerským hádkám a vyzkoušej kouzlo moderních sexuálních hraček. Pomohou tobě i manželovi. Muži prostě nechápou ženský svět. Dámy mají na bedrech mnohem více starostí a péči o děti. Večer se svalí do postele a touží jen po spánku. Pánové nemají pochopení a žadoní o sex. Díky umělé vagíně se vyhneš neshodám. Partner bude nadšený, konečně s tvým svolením ochutná i jinou, vždy připravenou vagínu.

 

Nový pohled na sex

Sexuální pomůcky jsou populární po celém světě. To platí i pro umělou vagínu. Osvědčí se ti, když budeš unavená a taky navíc okoření váš sex. Ukážeš svému miláčkovi, jak si nažhavená a umíš převzít iniciativu. Muži mají spadeno na nejrůznější hračky do postele, ukážeš se jako královna. Lepší umělá vagína než nevěrný manžel! Tak co si myslíš? Stojí to za zkoušku?

 

Jen krok od orgasmu

Umělou vagínu si ihned oblíbíš stejně jako tvůj muž. Pocit penetrace si může dopřát třeba na služební cestě anebo sám doma. Když ho přepadne chuť na sex, má po ruce, co neříká pořád ne! Produkty jsou vyráběny z materiálů příjemných na dotek a dokonale obepnou celý penis. Mají spoustu vychytávek, které navodí exkluzivní orgasmus. Nechybí jim klitoris ani stydké pysky, které jsou vymodelované podle živoucího modelu. Neboj se, nezpůsobí penisu partnera žádnou újmu ani alergické reakce, jen vášnivé okamžiky. Říkáš si, a co já? Erotické hračky pro ženy mají na českém trhu silné zastoupení. Udělej si radost a přestaň ovládat svůj chtíč. Pak nám dej vědět, jestli byl partner spokojený a ty máš sex jen, když opravdu chceš. Uvidíš sama, že se tvůj sexuální život zlepší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářu

  Miluješ sex, ale nepotřebuješ ho zdaleka tak často jako tvoje drahá polovička? Muž je na sexuálních hrátkách doslova závislý a ty si často unavená z práce? Máme pro tebe tip na uspokojení tvého partnera. Řešení problému je na světě! Umělé vagíny se postarají o vzrušující jízdu a zajistí tvému panu Božskému maximální uspokojení, když zrovna …

Hodnocení

Redakce

Vaše hodnocení: Buďte první!
100

Napsat komentář