Home 150 homepage 150 Soutěž s bonusem a můžeš fandit našim v kotli na ME ve fotbale!

Soutěž s bonusem a můžeš fandit našim v kotli na ME ve fotbale!

soutěž ve footbale

 

Fotbaloví fanoušci jsou jako na trní. Důvod? Blížící se Mistrovství Evropy ve fotbale 2016, které se bude odehrávat ve sladké Francii. O hostování se ucházelo také Turecko, Itálie a Norsko se Švédskem, které nabídku nakonec stáhly. Poprvé v historii se divácky populárního šampionátu zúčastní 24 týmů, mezi nimiž nebudou chybět ani naši borci. Tým České republiky vyhrál evropské mistrovství pouze jednou, a to v roce 1976 v Jugoslávii. Ve finále porazil reprezentaci SRN v penaltovém rozstřelu. Nemůžete se dočkat, až budete fandit? A co kdybyste se mistrovství zúčastnili osobně?

 

Představte si tu atmosféru. Fandit přímo ve středu dění je snem každého fotbalového fanouška. Patříte-li do této skupiny i vy, pak je Soutěž s bonusem jako stvořená právě pro vás! Můžete získat 2 vstupenky a zúčastnit se fotbalového klání mezi Českou republikou a Chorvatskem. Zní to báječně?

Zúčastnit se může každý, kdo zadá svůj e-mail. Šanci na výhru lze zdvojnásobit tak, že nasdílíte Soutěž s bonusem na Facebooku. Tím se dostanete do slosování hned dvakrát.

 

Utkání mezi reprezentací České republiky a Chorvatskem se bude konat 17.6. 2016 na stadionu Stade Geoffroy-Guichard, který je domovským stadionem francouzského týmu AS Saint Etienne. Kapacita víceúčelového sportoviště činí 42 000 diváků.

 

Soutěž s bonusem jsme nezmínili náhodou. Vybrali jsme si ji proto, že výherce nezíská pouze 2 vstupenky na fotbalový zápas. K tomu také bonus od renomované sázkové kanceláře Unibet. Výherce si bude moct 3x zatočit na automatu měsíce a 1x vsadit na libovolnou sportovní akci v hodnotě 1€. Obojí samozřejmě zdarma, bez nutnosti vkladu. Kdo ví, třeba se na vás usměje štěstí a nakonec u Unibetu vyhrajete pořádný ranec.

 

Co dodat závěrem? Kdo se nezaregistruje, pohřbí svou šanci na výhru. Nenechte si MS 2016 utéct mezi prsty a užijte si jedinečnou atmosféru přímo ve Francii!

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářu

  Fotbaloví fanoušci jsou jako na trní. Důvod? Blížící se Mistrovství Evropy ve fotbale 2016, které se bude odehrávat ve sladké Francii. O hostování se ucházelo také Turecko, Itálie a Norsko se Švédskem, které nabídku nakonec stáhly. Poprvé v historii se divácky populárního šampionátu zúčastní 24 týmů, mezi nimiž nebudou chybět ani naši borci. Tým …

Hodnocení

Redakce

Vaše hodnocení: Buďte první!
98

Napsat komentář