Home 150 homepage 150 Proč vás geniální myšlenky napadnou u kávovaru? My to víme!

Proč vás geniální myšlenky napadnou u kávovaru? My to víme!

jak vybrat kávovar

 

Kuchyňka je často nejoblíbenějším místem na pracovišti. Poskytuje nejen možnost přípravy jídla, ale je také místem pro setkávání s kolegy a místo, kde se rodí nápady. Nejdůležitějším přístrojem je kávovar, dárce drahocenné energie. Přečtěte si, jaké výhody kávovar v kuchyňce přináší!

Přítomnost kávovaru na pracovištích je skvělým benefitem, který odráží to, že zaměstnavatel o svoje zaměstnance pečuje a má o ně zájem. Odměnou mu je zvýšená pracovní produktivita, dobrá nálada na pracovišti a loajálnost. Proč je dobré si den zpestřit dobrou kávou, čokoládou nebo čajem?

 

Káva, čaj, čokoláda

Dobrý kávovar dokáže připravit jakýkoliv druh kávy. Navíc umí našlehat mléko a produkovat horkou vodu na zalití čaje nebo krémové Carla Choco drinks horké čokolády. Čokoláda vás nejen povzbudí, ale také podporuje tvorbu serotoninu v mozku, díky kterému se budete cítit šťastnější. Čaj, kávu a čokoládu spojuje jedna látka: kofein. Ten vás během dne dokáže „nakopnout“. Nápoje s obsahem kofeinu se proto pijí nejčastěji ráno, abyste se „probrali“ a po obědě, abyste se ještě dokázali soustředit na práci.

 

Práce na maximum

Nápoje, které obsahují kofein povzbudí vaše tělo a také jsou vhodnou záminkou pro krátkou přestávku, díky které si váš mozek odpočine. Většina studií ukázala, že pití těchto nápojů snižuje stres a zvyšuje pozitivní náladu pracovníků, kteří se k práci vracejí odpočinutější. Celkově se může zvýšit spokojenost zaměstnanců, zlepšit jejich pozornost a motivace během pracovního dne.

 

Utužení vztahů mezi kolegy

Pozvání na kávu utužuje vztahy na pracovišti i mezi kolegy vzájemně. Je to čas, kdy si můžete popovídat o osobních věcech nebo neformálně probrat pracovní záležitosti. Atmosféra je uvolněná a často vás napadnou řešení, na která byste u stolu v kanceláři jen těžko přišli. Mnohdy je taková krátká pauza při řešení problému mnohem efektivnější než zdlouhavé bádání v kanceláři. Změna prostoru a nové podněty vás často dovedou k jednoduchému a efektivnímu řešení nebo geniálnímu nápadu.

 

Pryč s migrénou

Často se stává, že zejména ženy trpí bolestmi hlavy a migrénou. Účinným pomocníkem jim mohou být kofeinové nápoje, protože kofein reguluje krevní tlak, a tak si dokáže poradit i s úpornou bolestí hlavy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářu

  Kuchyňka je často nejoblíbenějším místem na pracovišti. Poskytuje nejen možnost přípravy jídla, ale je také místem pro setkávání s kolegy a místo, kde se rodí nápady. Nejdůležitějším přístrojem je kávovar, dárce drahocenné energie. Přečtěte si, jaké výhody kávovar v kuchyňce přináší! Přítomnost kávovaru na pracovištích je skvělým benefitem, který odráží to, že zaměstnavatel o svoje zaměstnance …

Hodnocení

redakce

Vaše hodnocení: 4.5 ( 1 hodnocení)
99

Napsat komentář