Home 150 Bydlení 150 Příjemné učení angličtiny on-line

Příjemné učení angličtiny on-line

online kurzy angličtiny

Pro všechny, kteří mají svá školní léta dávno za sebou, ale především pro studenty, jsou určena praktická cvičení cizích jazyků Landigo. Zdokonalit se v anglickém, německém, španělském, italském a francouzském jazyce si žádá jistě mnoho úsilí a času. Angličtina on-line nabízí příjemné učení bez nákladných investicí do knih. K výuce stačí pouze počítač a připojení k internetu. Teto pohodlné procvičování a efektivní opakování zabezpečí posun začátečníka do řad pokročilých. Každý den je zasíláno na email registrovaného uživatele várka 3 cvičení, kterým stačí věnovat pár minut!

Pravidelné opakování angličtiny je základ!

Naučení se cizího jazyka spočívá v jeho pravidelném opakování a procvičování. Pro někoho je osvojení si cizího jazyka každodenní dřina, pro jiného zábava! Registrovaný zákazník nemůže nikdy zapomenout na svoji lekci, email se postará o její připomenutí! Pracovní úkoly obsahují věty a slovíčka používaná v běžné anglické, německé, francouzské i italské komunikaci. Jejich význam je tedy v každém slovním spojení jednoznačný a začátečníka neplete. Mluvit nahlas a snažit se všechna slovíčka správně vyslovovat, je nezbytná cesta k úspěchu. S kurzy angličtiny si přijdou na své začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí pilní studenti.

Přehledný anglický slovník

Pro studenty i začátečníky, kteří si nevědí rady s pracovním textem, je určen anglický slovník. V případě neporozumění části zadaného úkolu, je třeba věnovat pozornost slovíčku a klidně si ho vyhledat v anglickém slovníku, který se zobrazí ve viditelném okně. Závěrečné vyhodnocení úkolů je uloženo do účtu klienta. Postupem času jsou tedy vidět srovnatelné pokroky na začátku a po pár měsících užívání. Slovník Landigo obsahuje běžná slovní spojení i s pomalým ozvučením a jeho výkladovou formou Wordnet. Zvýšení úrovně psaného i mluveného projevu anglického jazyka je potěšující a inspirativní. Jistě každého účastníka on-line kurzu Landigo utvrdí v pokračování a zdokonalování se v dalším učení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářu

Pro všechny, kteří mají svá školní léta dávno za sebou, ale především pro studenty, jsou určena praktická cvičení cizích jazyků Landigo. Zdokonalit se v anglickém, německém, španělském, italském a francouzském jazyce

Hodnocení

Redakce

Vaše hodnocení: Buďte první!
98

Napsat komentář