Home 150 homepage 150 Pracovní postroje – pomocníci profesionálů

Pracovní postroje – pomocníci profesionálů

pracovní postroje

 

Pracujete ve vysokých polohách anebo se věnujete profesionálnímu lezení? Při takovéto činnosti či koníčku určitě myslíte na své bezpečí. Pracovní postroje patří k nutným náležitostem při výkonu ve výškách. Speciální vybavení by mělo zajistit celkové zabezpečení proti pádu při výstupu, sestupu i visu z velké výšky.

 

Ochrana zaměstnanců

Žádný zaměstnanec pracující ve výškách se neobejde bez slušného zabezpečení proti případnému pádu. Pracovní postroj se postará o jeho ochranu, ale nesmí mu rovněž při výkonu nikterak zavazet a omezovat tak jeho činnost. Klíčové řešení představují úvazky, které se dobře a snadno nasazují. Samotný výkon ve vysokých polohách si žádá klid a precizní provedení. Specialita nemá čas na zbytečnosti při přípravě. Ideální řešení přináší produkty s rychlospojkami. Díky speciálním vychytávkám se pracovník zbytečně neunaví a nevystavuje se stresu.

 

Úvazky vyráběné z kvalitních materiálů

Není nutné stále zdůrazňovat, jak důležité je použití pracovního postroje při průmyslovém lezení. Činnosti ve vysokých polohách sice vyžadují jistou dávku odvahy, ale je nerozumné a především nebezpečné riskovat sebemenší opravu střechy či budovy bez speciálního zajištění. V České republice si oblíbili výškoví pracovníci, záchranáři, arboristé i odborníci na lanový přístup úvazky SINGING ROCK.

 

Pohodlí a kvalita pracovních postrojů Petzl

Firmy mohou pro své zaměstnance vybírat pracovní postroje v různých kategoriích. Některé činnosti požadují celotělový úvazek, jinde stačí zachycovací, hrudní či polohovací produkty. Záchranářská dřina se neobejde bez plošinky pro evakuaci či pracovní sedačky a příslušenství. Pokud stojíte před rozhodnutím, jaký pracovní postroj vybrat, věřte vybavení Petzl a Singing Rock. Právě tyto dvě firmy osloví dlouholetou tradicí a kvalitními výrobky pro záchranářskou, horolezeckou, sportovní, průmyslovou i jeskyňářskou činnost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářu

  Pracujete ve vysokých polohách anebo se věnujete profesionálnímu lezení? Při takovéto činnosti či koníčku určitě myslíte na své bezpečí. Pracovní postroje patří k nutným náležitostem při výkonu ve výškách. Speciální vybavení by mělo zajistit celkové zabezpečení proti pádu při výstupu, sestupu i visu z velké výšky.   Ochrana zaměstnanců Žádný zaměstnanec pracující ve výškách se neobejde …

Hodnocení

Redakce

Vaše hodnocení: 3.5 ( 1 hodnocení)
97

Napsat komentář