Home 150 Bydlení 150 Podle čeho vybírat psí boudu?

Podle čeho vybírat psí boudu?

jak vybrat psí boudu

 

Výběr psí boudy nemusí být tak jednoduchý, jak se může na první pohled zdát. Důležité je vzít v úvahu hned několik důležitých parametrů. Podívejte se, proč vůbec boudu pořizovat a na co se zaměřit při jejím výběru. S pomocí tohoto článku pořídíte svému pejskovi sídlo, kde bude rád trávit čas.

 

Pořízení psí boudy

Důvodem, proč pořizujeme psí boudu, je hlavně snaha o vytvoření skrýše pro psa. Pokud bydlíte v domě se zahradou, ale pes nemá do domu přístup a musí být neustále venku bez ohledu na počasí, jedná se téměř o nutnost. Kvalitní psí bouda zajistí odpovídající ochranu před povětrnostními podmínkami a tím pomůže zabránit, aby se pes nachladil nebo se trápil v příliš velké zimě.

 

Vhodné rozměry

Už jste rozhodnuti, že psovi pořídíte boudu a teď přichází na řadu její správný výběr. Jedním z nejdůležitějších parametrů je vhodná velikost boudy. Počítá se nejen otvor pro vchod, ale i vnitřní prostor. Zamyslete se nad tím, jestli vybraný typ psí boudy odpovídá velikosti vašeho psa a umožňuje mu pohodlný pohyb. Pro inspiraci můžete využít přehlednou tabulku s rozměry a doporučeními velikosti boudy pro jednotlivá psí plemena. A když si nebudete jisti, můžete se zeptat odborníků na radu.

 

Kvalitní střecha a zpracování

Pro zajištění správných izolačních vlastností a dlouhé životnosti je nutné, aby bouda pro psa byla vyrobena z kvalitních materiálů. Klasické dřevěné boudy se sedlovou střechou nabízí dostatečnou ochranu a zároveň pohodlí. Nabízí jistotu, že nikde nenajdete trčící šrouby, hřebíky ani jiné nebezpečné části. Vždy si prohlédněte, jestli bouda neskrývá žádná nebezpečí uvnitř, abyste předešli případným úrazům. Výhodou je i to, že si můžete zvolit barvu laku na dřevo a odstín sedlové střechy. Bouda tedy přirozeně zapadne na vaši zahradu a stane se neodmyslitelným prvkem nejen pro vás, ale hlavně pro vašeho psa.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářu

Napsat komentář