Home 150 homepage 150 Móda a typ postavy – nepodceňujte ji!

Móda a typ postavy – nepodceňujte ji!

typy ženské postavy

 

Ženská postava je smyslnost sama. Mnozí muži upřednostňují obdařenější kypřejší tvary. Netuší ovšem, co dá ženě času zvolit správný oděv do práce, na párty a pro volný čas. Vlastně na tom příliš nezáleží. I štíhlé dámy mají své problémy s oblékáním. Přitom je to tak snadné. Určitý typ postavy by se měl řídit jistými pravidly. Vysoké, plnoštíhlé, hubené anebo drobné ženy by měly dbát na svůj styl oblékání s nadhledem. Nikdy by neměly kombinovat světlé oděvy s tmavými botami a zbytečně se přeplácávat doplňky a barvami.

Ověřte si svůj typ postavy

typ ženské postavy
Určete si rozměry svých boků, prsou, stehen a zadku a máte vyhráno. Vždy je důležité se postavit před zrcadlo a uvědomit si, kde je silnější polovina těla. Patříte mezi trojúhelníkové typy neboli k postavě typu V? K těmto ženám se hodí výstřih do véčka, širší sukně, jednobarevné modely i tmavší barvy. Naprosto nevhodné jsou vycpávky, volánky, lodičkové výstřihy a úzké sukně.

 

Oživte modely ve vaší skříni

Podívejte se do zrcadla, zda nemáte postavu obdélníku, typ H. V tomto případě jsou boky téměř totožné s prsy i zadkem. Těmto ženám pasují rovné střihy čili pouzdrové šaty a úzké sukně. Vrstvení oblečení není na škodu. Volány a široké sukně nejsou povoleny. Lichoběžníková postava má za úkol oživit vršek postavy a spodní díl zahnat do pozadí. Vycpávky jsou vhodným zpestřením. Ženy s tímto typem postavy by měly volit nabírané sukně.

 

Buďte sama sebou v každé situaci

Osmičková postava dominuje zaoblenými výraznými tvary, tedy výraznými prsy a hýždi. V tomto případě volte klidně volnější střihy, kulaté výstřihy, raglánové rukávy či úzké sukně. Postava do O, je kulatá a pro oblékání nejméně populární. Je dobré se zaměřit na zvýraznění dekoltu a pěkných nohou. Dámy s kulatou postavou by se měly vrhnout do výstřihů V, k obepnutým kalhotám i dlouhým sukním. Ženy malé postavy by měly začít nosit podpatky a mini sukně.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářu

  Ženská postava je smyslnost sama. Mnozí muži upřednostňují obdařenější kypřejší tvary. Netuší ovšem, co dá ženě času zvolit správný oděv do práce, na párty a pro volný čas. Vlastně na tom příliš nezáleží. I štíhlé dámy mají své problémy s oblékáním. Přitom je to tak snadné. Určitý typ postavy by se měl řídit jistými pravidly. …

Hodnocení

Redakce

Vaše hodnocení: Buďte první!
100

Napsat komentář