Home 150 homepage 150 Jak se po Vánocích zbavit přebytečného tuku

Jak se po Vánocích zbavit přebytečného tuku

jak zhubnout po vánocích

 

Celý rok se člověk drží, vyhýbá se sladkostem, tučným pochoutkám a jiným postavě nesvědčícím a nezdravým jídlům. Na závěr roku však přichází období, kdy je skoro všechno dovoleno. Můžeme bez omezení konzumovat cukroví, bramborový salát, chlebíčky a víno. Snad na nás působí ta uvolněná atmosféra, díky které nevnímáme žádné starosti běžného života.

Jenže po Vánocích často přichází období výčitek, odříkání a hlavně hubnutí nabraných kil. S Novým rokem je jedním z nejčastějších předsevzetí hubnutí a zbavení se tukových polštářů. Někdy však nezabírají ani ty nejúčinnější diety či cvičení. Bohužel ne každý má takové predispozice, že mu stačí nasadit dietu zdravého životního stylu a trochu toho cvičení, a hned se mu začne formovat postava do vysněných tvarů.

Pokud patříte k jedincům, na které diety ani cvičení nezabírají, pak pro vás může být řešením ultrazvuková liposukce, která je bezbolestnou metodou tvarování postavy a odstraňování tukových polštářů.

Ultrazvuková liposukce

Ultrazvuková liposukce je nejmodernější operační metodou, která vám pomůže zbavit se nadbytečné tukové tkáně z podkožních zásob, které jste nabrali například právě přes Vánoce. Zákrok je bezbolestný, protože je prováděn pomocí ultrazvukové sondy, a navíc přináší trvalý efekt. Ve srovnání s jinými metodami liposukce je bezkonkurenčně nejbezpečnější a nejšetrnější metodou. U ostatních metod většinou nedochází k vypnutí pokožky, zákroky jsou bolestivější a rekonvalescence delší než u ultrazvukové liposukce.
V podstatě by se dalo říci, že body, ve kterých se ultrazvuková metoda odlišuje od jiných typů liposukce, jsou i jejími nespornými výhodami. Kromě již uvedených výhod vás určitě potěší okamžitý a trvalý výsledek a možnost odsát více oblastí najednou.

Liposukce s pomocí VASER Lipo®

přístroj vaser lipoPokud se i vy po Vánocích rozhodnete nadělit si opožděný dárek a dostát svého novoročního předsevzetí, můžete ultrazvukovou liposukci vyzkoušet i vy. V České republice se liposukce provádí nástrojem VASER Lipo®. Liposukce VASER Lipo® se provádí v celkové anestézii, a to pomocí ultrazvukové sondy, která vysílá energii působící na stěny tukových buněk. Tuk následně kapalní a je odváděn z těla.
Po zákroku se můžete těšit na okamžitý efekt a kratší dobu rekonvalescence. Neměli byste se setkat ani s modřinkami a otoky jako u jiných typů liposukce.
Moderní metoda přináší možnost užít si Vánoce bez omezení a zbavit se kil, které nejsou jen následkem Vánoc, a to všechno bez bolesti a bez stresu.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářu

2 komentáře

  1. Tak jsem vyzkoušela všechny možné diety, podařilo se mi najet na myslím, že racionální jídelníček, chodíme cvičit 4-5x týdně, ale já ten zadek ne a ne ukecat aby se hnul z místa 🙁 Holt geny naší rodiny se nezapřou…. Tak jsem začala přemýšlet, že bych si trošku vypomohla a využila službu profesionálů, a je pravda že to nevypadá vůbec špatně

  2. Dieta a hubnutí jsou mým nepřítelem

    Asi ten ultrazvuk vyzkouším. Zhubla jsem již několikrát a pokaždé přiberu jako jojo znova.

Napsat komentář