Home 150 homepage 150 Italská kuchyně u vás doma – jak na to?

Italská kuchyně u vás doma – jak na to?

Italská nakládaná zelenina

zdroj foto: foodparadise.cz

 

Italové jsou gurmáni. Jejich kuchyně je ve své podstatě velmi jednouchá. Podstatou je kombinace kvalitních surovin. Patříte mezi milovníky italské kuchyně a chtěli byste si její skvostná jídla vychutnávat třeba každý den? Vaše cesta se musí ubírat jediným směrem…

 

Vyberte si z pohodlí domova

Aby se na váš stůl dostaly kvalitní italské suroviny, nemusíte nikam chodit. Vystačíte si s připojením k internetu a adresou foodparadise.cz. Jedná se o specializovaný internetový obchod, jehož sortiment tvoří vybrané italské produkty. Koupíte zde vynikající těstoviny. Doporučujeme například vaječné těstoviny Picagge, které se vyrábí z vajec a tvrdé pšenice a jsou ideální k přípravě zapékaných pokrmů. Mají zde i takové speciality, jako jsou rýže s lanýžem- ideální k přípravě pravého italského rizota- či speciální mouka z nejlepších sicilských mandlí a další. Velkou část nabídky tvoří konzervované produkty. Koupíte zde kapary, sušená rajčata, lanýže se vlastní šťávě a samozřejmě i pesto.

 

TIP: Nechcete se zdržovat se složitou přípravou oběda? Uvařte kvalitní těstoviny, přidejte k nim pesto, trochu kvalitního sýra a báječné jídlo je na světě!

Vaření italských jídel se neobejde bez dochucovadel. Ve vaší kuchyni nesmí chybět kvalitní olivový olej. Na foodparadise.cz mají i takové speciality, jako je extra panenský olivový olej s příchutí bílého lanýže a jiné. Dalším ochucovadlem je ocet – pořiďte si vinný, jablečný i balsamikový a dejte vašim pokrmům dokonalost! A co ještě nesmí chybět? Tipujete správně, je to víno. Italské víno je zpravidla svěží, ideální k lehkým jídlům a určitě se bude hodit i na letní chvilky relaxace.

 

Bonus pro vás!

Jistě se vám bude zamlouvat, že pokud na foodparadise.cz nakoupíte za více než 1000 Kč, celý nákup vám zdarma přivezou domů a velmi rychle!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářu

  Italové jsou gurmáni. Jejich kuchyně je ve své podstatě velmi jednouchá. Podstatou je kombinace kvalitních surovin. Patříte mezi milovníky italské kuchyně a chtěli byste si její skvostná jídla vychutnávat třeba každý den? Vaše cesta se musí ubírat jediným směrem…   Vyberte si z pohodlí domova Aby se na váš stůl dostaly kvalitní italské suroviny, …

Hodnocení

Redakce

Vaše hodnocení: Buďte první!
100

Napsat komentář