Home 150 Bulvárek/Ze života 150 Exekuce na Daru Rolins? Může za to podnikání s nábytkem?

Exekuce na Daru Rolins? Může za to podnikání s nábytkem?

Dara Rolins exekuceNaši redakci se jako první podařilo zjistit, že na zpěvačku Daru Rolins je uvalená exekuce na dům a pozemek, který vlastní v obci Mukařov.  Rodinný dům z počátku 20. století ve kterém zpěvačka chtěla prožít šťastné chvíle se svým dnes již ex partnerem Matějem Homolou se snaží zatím neúspěšně prodat zhruba od roku 2011. Dům zakoupila v té době za částku dle informaci přibližně 7 milionu korun. Dům, který je připraven k rekonstrukci s absencí vodovodního řádu a kanalizace byla evidentně špatná koupě. Cena tak neustále padá a v současné době se ustálila na částce 4 a půl milionu korun. Navíc v domě několik let nikdo nebydlí podepsala se na něm řada zlodějů a je tak nutná kompletní rekonstrukce. 

Naši redakci se podařilo zjistit, že na dům v Mukařově s celkovou plochou pozemku 366m2 a na vedlejší zahradu s plochou 671m2 kterých vlastníkem je Darina Rolincová je v katastru zapsané omezení vlastnického práva zástavní právo smluvní – zřejmě hypotéka, ale bohužel i zahájení exekuce proti jmenované. 

exekuce Dara Rolins exekuce na Daru rolins    

V poslední době se na internetu objevila informace,  kdy se Dara Rolins přestěhovala se svou prodejnou nábytku pod její značkou byDara z Karlínského náměstí č.8 blíže k centru do Pražské ulice Politických vězňů. Jak dnes sdělil deník super.cz tento obchod byl taky uzavřený a firma se přestěhovala do Jesenice u Prahy, navíc Dara Rolins už nefiguruje jako značka a stránky jsou opatřené logem společnosti Das studio.  Na webových stránkách ale firma funguje v kontaktech jako DAS Studio & By Dara Rolins s.r.o.. Deník super.cz sdělil i informaci od majoritní vlastníčky značky Martiny Choper: „Vzhledem k tomu, že jsme změnili obchodní strategii společnosti by Dara Rolins s.r.o., která se původně věnovala pouze autorskému designu, a nyní se zaměřujeme převážně na prodej nábytku od Rakouských a Belgických výrobců, rozhodli jsme se nepoužívat plošně značku byDara. Toto označení nesou pouze designové výrobky na zakázku,“ zdůvodňovala rozhodnutí Chopper, kterou prý pojí s Darou Rolins stále pevné přátelství.

Může snad za exekuci na majetek Dary Rolins neúspěch v podnikání s nábytkem? 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářu

Naši redakci se jako první podařilo zjistit, že na zpěvačku Daru Rolins je uvalená exekuce na dům a pozemek, který vlastní v obci Mukařov. Rodinný dům z počátku 20. století ve kterém zpěvačka

Hodnocení

redakce

Vaše hodnocení: 4.87 ( 9 hodnocení)
100

Napsat komentář