Home 150 Bydlení 150 Domácí mazlíčci vás rozveselí

Domácí mazlíčci vás rozveselí

 

domácí mazlíčci

 

Český národ je pověstný svou láskou ke zvířatům. Není divu, zvířata jako je pes, kočka anebo kůň dokážou rozveselit a podpořit i v těch nejtěžších životních okamžicích. Němé tváře jsou i příjemnými společníky a děti je prostě milují. Starají se o ně a budují si tak pevný vztah. Nejoblíbenějším domácím mazlíčkem je bez pochyb pes a kočka. S koupí zvířete přichází potěšení i starosti. Exotičtí tvorové, želvy a rybičky patří k atraktivním.

Pes – nejlepší přítel člověka

Králem domácích miláčků je pes. Pro mnohé patří ven na zahradu k domu, jiní si ho oblíbili i v bytě. Větší plemena do bytu jistě nepatří, ale menší rasy se stanou okamžitě pány domu. Věrný přítel člověka je navíc hlídač. Procházky a venčení vám dopomohou k dokonalé figuře. Věřte, že se za psem naběháte. Žijete osaměle? Pes je pro vás dokonalým pomocníkem, člověk nikdy neví, co se stane. Idylka zvířecí lásky zabere mnoho času, starostí i peněz. Pokud nemáte dostatek času, lásky a prostoru, poohlédněte se po jiném společníkovi.

 

Kočka vám zvedne náladu

Milá, hravá, heboučká, přátelská, to jsou přídomky kočky. Péče o ni není zdaleka tak náročná jako o psa. Potřebuje jen pohlazení, svůj pelíšek a dobré žrádlo. Navíc se dožívá i 15 let. Kočka je mimořádně dokonalým společníkem pro chvíle samoty. Navozuje pocit klidu, bezpečí a odhání stres. Nevýhodou jsou její ostré drápky a zoubky. Záclony, závěsy, boty i drahý nábytek poničí. Také chlupy a zápach mohou mnohé odradit.

 

Želva – miláček dětí

Přejí si děti malé zvířátko, pořiďte jim želvu. Nebude vás v noci budit, nekřičí, nezapáchá, je prostě nenáročná. Alergie na želvu asi neexistuje. Buďte v klidu, chlupy po ní uklízet nebudete. Zamilujete s ní procházky po louce, zbaští, co uvidí. Nevýhodou je její odstup. Není hladká ani milá. Moc se s ní nepomazlíte. Dožívá se vysokého věku, mohla by vás i přežít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářu

    Český národ je pověstný svou láskou ke zvířatům. Není divu, zvířata jako je pes, kočka anebo kůň dokážou rozveselit a podpořit i v těch nejtěžších životních okamžicích. Němé tváře jsou i příjemnými společníky a děti je prostě milují. Starají se o ně a budují si tak pevný vztah. Nejoblíbenějším domácím mazlíčkem je bez pochyb …

Hodnocení

Redakce

Vaše hodnocení: 3.85 ( 1 hodnocení)
95

Napsat komentář