Home 150 Bydlení 150 Betonová dlažba – elegance zahrady

Betonová dlažba – elegance zahrady

betonová dlažba

zdroj: presbeton.cz

 

Přemýšlíte neustále, jak zpestřit své bydlení? S interiérem svého domu jste spokojeni, ale co zahrada? Měla by tvořit jedinečné místo odpočinku. Jak na to? Půvabnou květenu, upravené záhonky i pergolu máte vyřešenou. Teď se zamyslete nad zahradní dlažbou. Můžete volit z nejrůznějších materiálů, počínaje přírodním kamenem, přes dřevo, keramiku, konče betonovým povrchem.

 

Jen kousek od dokonalosti

Dopřejte své zahradě šarm a eleganci. Betonová dlažba patří k nejchytřejšímu řešení. Lze ji pořídit v nejrůznějších tvarech, barvách i strukturách. Dokáže vypadat jako dřevěná i kamenná. To je prostě super. Tato zahradní forma už není pouhým kusem betonu, ale celé prostranství přírody prohřeje, zpestří a zjemní. Pokud si myslíte, že je tento typ povrchu příliš drahý, jste na omylu. Patří k nejlevnějším a přesto k nejkvalitnějším.

 

Chodníčky i příjezdová cesta na jedničku

Odolná venkovní dlažba je určena pro pokládku příjezdových cest, chodníčků, cestiček, teras, dvorků a dalších ploch kolem domu. Usnadňuje nám pohyb po zahradě. Určitě si myslíte, že je k dostání v klasické šedé barvě, velmi se mýlíte. Uhrane moderními odstíny, které pasují do přírodního vzhledu. Jen si představte, že si můžete koupit modely v rozmanitých barvách, přírodní, žluté, karamelové, pískovcové, okrové, červené, cihlové, meruňkové anebo zelené. Líbilo by se vám to? Jen vždy myslete na zbarvení fasády a plotu domu.

 

Proč betonovou dlažbu?

Venkovní prostory musejí neustále odolávat změnám teplot a rozmarům počasí. Venkovní dlažba si poradí s deštěm, sněhem, žárem slunce. Je pevná, nenasákavá a mrazuvzdorná. Nesmí být kluzká. Kvalitní produkty od firmy PRESBETON potěší svým nadčasovým vzhledem a dlouhou životností. Výrobky společnosti jsou určeny pro pokládku soukromých i veřejných prostranství. Ideálně k rodinným domům, terasám, zahradám, parkovištím, bazénům, chodníkům i náměstím. Zmiňované modely jsou mrazuvzdorné, ekologické, pyšní se dlouhou životností a jednoduchou údržbou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 160 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářu

  Přemýšlíte neustále, jak zpestřit své bydlení? S interiérem svého domu jste spokojeni, ale co zahrada? Měla by tvořit jedinečné místo odpočinku. Jak na to? Půvabnou květenu, upravené záhonky i pergolu máte vyřešenou. Teď se zamyslete nad zahradní dlažbou. Můžete volit z nejrůznějších materiálů, počínaje přírodním kamenem, přes dřevo, keramiku, konče betonovým povrchem.   Jen …

Hodnocení

Redakce

Vaše hodnocení: Buďte první!
100

One comment

  1. Nevím, jestli je beton lepší, není tu žádné srovnání puruplast.cz/dlazba-prijezdova-cesta/

Napsat komentář